«Замок Радомисль» має в своєму розпорядженні виставкові зали для проведення авторських виставок і майстер-класів та зали, в яких розміщуються постійно діючі експозиції. Площа замку 2500 кв.м. дає змогу одночасно експонувати кілька тисяч предметів історії та мистецтва.

Ваша екскурсія розпочнеться з невеличкої зали, де ви побачити фотографії споруди до реставрації та зможете оцінити ту неймовірно складну роботу, яка була зроблена командою замку за 5 років.

У другій залі знаходяться домашні іконостаси, писані на полотні та колекція українських плетених амфор.

У третій – галерея домашніх ікон з різних регіонів України, які мають свої особливості та відмінності залежно від місцевості, де вони писалися.

В четвертій залі зібрані образи Пресвятої Богородиці, привезені з усіх куточків країни.

 • Зал богородицы
 • Зал богородицы
 • Зал богородицы
 • Зал богородицы
 • Зал Богородиці
 • Зал Богородиці

В п’ятій ви зможете побачити унікальні ікони, писані темперою – особливою фарбою.

Із цієї зали ви пройдете гвинтовими сходами у дзвіницю, а по дорозі побачите продовження експозиції – Михайлівський поверх, Миколаївський поверх, каплицю Богородиці з Веселкою і вежу зі дзвоном.

Коли повернетесь донизу – потрапите в шосту залу. Це єдина зала, де зібрані ікони, що колись знаходилися у церквах, а також старовинна кам’яна ікона Святого Миколая ХІІ ст. та ікона за збереження царської родини. Ця зала називається Обрядовою і в ній відбувається реєстрація шлюбів.

 • Обрядовий зал замку Радомисль
 • Обрядовий зал замку Радомисль загальний вигляд
 • Ікона Святого Миколи ХІІ віку
 • Обрядовий зал
 • Обрядовий зал замку Радомисль загальний вигляд
 • Ікона Святого Миколи ХІІ віку

Перлиною замку є Концертна зала для камерної музики на 150 місць, яка, згідно з результатами акустико-балістичної експертизи, проведеної інститутом гідродинаміки НАН України, відповідає найвищим європейським стандартам.

В ній проводяться концерти без використання жодних підсилюючих пристроїв, і музика, яка лине на людей, вражає своєю повнотою, силою та щирістю. Коли на балкончиках грають скрипалі та флейтисти, здається, ніби співає душа.

Концертну залу охороняє велична старовинна скульптура архистратига Михаїла. В залі розташовано камін, біля якого для закоханих можна влаштувати романтичну вечерю. Або для гостей свята – влаштувати бал чи вечірку. Тут також можна встановити ялинку та відсвяткувати прихід нового року великою компанією.

На кам’яному подіумі стоїть рояль, на якому під час концертів грають класичну музику музиканти з України та закордону. За роялем знаходиться одне з найдивовижніших місць у замку - там б’є природне джерело, в якому живе амфібія – жаба Гертруда, яка невідомо яким чином потрапляє через скелю у приміщення. Це джерело робить Концертну залу «Замку Радомисль» унікальною та єдиною в своєму роді.

Концертна зала «Замку Радомисль», розташована на гранітній скелі, що уходить вглиб землі на кілометри, здатна простояти століття і навіює думки про вічніість. Тільки побувавши на концерті у «Замку Радомисль», почувши акустику зали, насправді можна відчути, наскільки гармонійною, щирою та глибокою є музика, для якої не потрібні посередники між нею і душею.

Пройшовши виставковими залами «Замку Радомисль», ви поринете у вир століть, побачите живу душу українських поколінь, їхні прагнення, мрії та надії. Ви відчуєте смак життя й доторкнетеся до власного минулого, до власного коріння…