Бронювання

17-07-2019
18-07-2019

Підписатись

Де природні водоспади ніжними переливами оспівують прекрасне кохання, де кожен камінчик пам’ятає вражаючі епізоди української історії, де Земля створила унікальний ландшафт, саме тут, в атмосфері романтики та любові, ви можете освідчитись коханій людині!

На вас чекатиме зустріч із духовними скарбами України. Ви зможете відвідати індивідуальну екскурсію Музеєм домашньої української ікони та старожитностей «Душа України», який налічує понад 5000 експонатів. А потім долучитися до унікального стародавнього дійства і власноруч виготовите папір за технологією XVII століття у Замковій Папірні.

Кульмінацією вашого романтичного побачення стане вечеря на двох біля каміна у величній Замковій залі або на Літній терасі Бутік-Готелю з приголомшливим видом на ландшафтний парк. Ви будете насолоджуватись вечором лише удвох.

За бажанням, можна залишитись на ніч у розкішних покоях у Замковій вежі, які зачарують вас аутентичним інтер’єром середньовіччя. Тут – стародавні секретери, за якими колись писали свої освідчення шляхетні лицарі, вишукані канделябри, у світлі яких прекрасні дами читали поезію, казкове ліжко з балдахіном, витвори мистецтва та старожитності.

З вікон кімнати, що розташована у Замковій вежі на висоті 33-х метрів, відкриється дивовижний краєвид. Вас зачарує краса ландшафтного парку і мов освідчення – його перлина – Острів Любові,  що має форму серця. Обов’язково, загадайте любовне бажання, дивлячись на нього. У того, хто щиро кохає, бажання здійсниться!

У послугу входить:

- індивідуальна екскурсія Замком та Музеєм домашньої української ікони

- майстер клас з виготовлення паперу за технологією ХVII століття для двох

- індивідуальна романтична вечеря в Концертному залі біля каміна (або на Літній терасі готелю, у весняно-літній період), сет-меню на двох.

- проживання в двомісному номері у Вежі: «Лісбет» або «Гіта» (за бажанням)

З питань організації побачення чи освідчення в Замку, будь ласка, звертайтесь: +380688670250, events.radozamok@gmail.com