Що ж чекає на відвідувачів Замку?

Прогулянки ландшафтним парком, серед дерев, скульптур, квітів і водойм. Якщо поталанить, можна побачити пухнастих мешканців прибережних вод – бобрів, видр і норок. А перелічити всі скульптури на території Замку зможете?

Пориньте у внутрішній спокій і відчуйте плин часу під шум водоспаду. А якщо ви з коханим чи коханою – можете усамітнитися там же на Ослінчику Поцілунків.

Традиційні екскурсії Музеєм української домашньої ікони і старожитностей. До цього додається ще одна екскурсія, зовсім нова – на Замкову Вежу.

Відпочиньте просто неба на Острові Щастя. Можна лягти горілиць на м’яку траву, милуватися рівномірним рухом хмар по небосхилу. А ще написати своє найзаповітніше бажання і вкинути його у Скриньку Щастя – і тоді воно обов’язково здійсниться!

Відчуйте себе середньовічним рицарем – постріляйте зі справжніх луків та арбалетів!

Скуштуйте традиційну замкову кухню. Її невід’ємною частиною є замкові млинці, які випікаються у вашій присутності просто на замковій площі. А ще – ексклюзивний замковий чай на травах і ягодах за старовинними рецептами. Усім цим можна посмакувати на літніх терасах, які відкриваються спеціально до травневих свят.

Замок-музей Радомисль чекає на вас!