Десять років тому відомий громадський діяч, меценат культури Ольга Богомолець розпочала реконструкцію прекрасної архітектурної споруди – старовинного млина, який мав вигляд оборонного Замку. 

За 4 роки напівзруйнований млин став справжнім середньовічним  Замком з чудовим ландшафтним парком. В середині Замку вже 6 років існує унікальний Музей української домашньої ікони та старожитностей «ДУША УКРАЇНИ». Музей – це колекція, яку Ольга Богомолець збирала впродовж життя. Кожну свою ікону, пані Ольга називає «осиротілою». Замок став будинком для тих речей, що були викинуті зі своїх домів й з часом би просто загинули. З кожним роком Замок розвивається.  Наших відвідувачів ми постійно дивуємо новими експонатами, майстер-класами та цікавими екскурсіями. Не виключенням стане й цьогорічне свято.

Під час свята буде презентована нова екскурсія «Традиції та таємниці великої родини». Гості нашого Замку зможуть відчути як жили наші пращури, в що вони вірили, які знання передавали один одному. Вражає зв’язок предків з природою та їх життєва мудрість. Під час екскурсії будуть розкриті деякі секрети прадавніх знань та використання багатьох забутих речей. Нагадуємо, що багато цих експонатів в Замку можна не лише дивитися, а й відчути на дотик.  Такими є й дерев’яні дошки для створення вибійки на тканинах. І це ще один секрет нашого свята. Тепер відвідувачі Замку «Радомисль» зможуть не лише пофантазувати, який же малюнок можна було отримати з цих дощок, а й зробити його самостійно.  В Замку «Радомисль» відкривається новий майстер-клас з виготовлення вибійки з автентичними орнаментами.  Особливу українську атмосферу свята створять українські пісні у виконанні народного аматорського колективу «Бовсунівські бабусі».  Колорит цього колективу запам’ятається кожному. Бабусі співають автентичні забуті пісні з поліським діалектом та щирим серцем.

Також в Замку можна роздивитися й нові виставки: Євгена Сухарєва «Загадки Всесвіту» (надзвичайні роботи виконані у старовинній забутій техніці енкаустики (малювання воском), Майстерні «РушАрт»  - «Рушник:РеінкарНація» (картини виконані з фрагментом українського автентичного рушника, що несе величезну енергетику в своїх символах) та відтворених рукописних шедеврів ХІІ-ХІV майстернею Юрія Храпая.

На вас чекає затишна атмосфера, безліч нових вражень, знань та приємних емоцій, які запам’ятаються надовго.