Віртуальний тур


ПідписатисьПодії

17-18 червня самобутній історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль перетвориться на концертний майданчик для IV Міжнародного фестивалю «Музика Шопена просто неба».

Детальніше...

Дата: 22.05 - 10.06

В Замку-музеї Радомисль розпочались два тижні ІРИСФЕСТУ - це час, коли розцвітають наші чудові Іриси, а кожен відвідувач музею може відчути їх запах, побачити їх красу, відпочити душею перед новим робочим тижнем.

Невелика кількість наших диво квітів вже розцвіла, а більшість чекає в бутонах, готових вибухнути в найближчі дні веселкою всіх кольорів природи!

Детальніше...

20.05.2017, субота

20 травня історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль збере своїх друзів та поціновувачів музики й прекрасної поезії на унікальний музично-поетичний вечір-концерт, присвячений одному з найяскравіших представників жанру авторської пісні, поету, композитору, прозаїку, сценаристу Булату Окуджаві.

Детальніше...

8-9 березня 2017

Запрошуємо вас зустрічати весну сонячними усмішками, квітучою красою і теплими поглядами!

8 березня завітайте до Історико-культурного комплексу Замок-музей «Радомисль», аби прогулятися дивовижним ландшафтним парком, відпочити від міської метушні у затишних гостьових кімнатах, насититись духовністю у Музеї української домашньої ікони та відвідати унікальне майстер-шоу у стародавній Папірні.

Детальніше...

Дата: 14 лютого 2017

14 лютого, у найзакоханіший день року, подаруйте своїй половинці дивовижний вечір у Замку-музеї «Радомисль»! Серед величі, краси і спокою, Ви зможете насолодитись романтикою і відпочити від міської метушні!

Затишні кімнати Історичного Бутік-готелю VIA REGIA зачарують вас інтер’єром середньовіччя. Кожна деталь: казкове ліжко, стільці, секретери, витвори мистецтва та старожитності - створюють незабутню атмосферу, перетворюють Гостей на шляхетних лицарів і прекрасних дам.

Детальніше...

Поділіться з друзями: