1.1. Фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна» проводиться щорічно ( зима/літо) на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль.
1.2. Організаторами фестивалю «Аристократична Україна» виступають громадська організація «Громадський інформаційний простір» та історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, за сприяння народного депутата України Ольги Богомолець.
1.3. Дата проведення: затверджується щоразу оргкомітетом фестивалю. Влітку 2016 року проводиться 30 липня.
1.4. Місце проведення: м. Радомишль Житомирської області, історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, вул. Плетенецька 15.
Літні покази відбуваються просто неба на території ландшафтного парку Замку-музею Радомисль.
Зимові покази відбуваються в приміщеннях Замку-музею Радомисль.
1.5 Мета показу – розвиток культурної й народної дипломатії між етносами, національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України; зміцнення міжнародного іміджу України в світі.
1.6 Завдання фестивалю - пізнання етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризація етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країнах світу; удосконалення майстерності та підвищення художнього рівня майстринь, що працюють в напрямку етно-стилю в сучасному одязі та аксесуарах; обмін досвідом між українськими дизайнерами та учасниками фестивалю; розвиток високої моди у напрямку етно стилізованого одягу; популяризація професій дизайнера одягу, майстринь, що зайняті у виробництві аксесуарів для етнічного одягу (сумки, віночки, обереги, прикраси); підвищення самооцінки звичайних жінок, що братимуть участь в показах в якості моделей.
2.1.Основними очікуваними результатами проведення фестивалю є:
3.1 Умови участі у фестивалі
Участь у фестивалі можна приймати як на індивідуальній, так і колективній основі.
Учасниками Фестивалю можуть бути:
-Усі учасники передають до оргкомітету пропозиції щодо своєї участі, в тому числі і представлення власних робіт до 20 липня 2016 року.
3.2. Відбір моделей для участі в показі вбрання та аксесуарів відбувається на основі кастингу згідно попередньо заповнених анкет.
Учасники фестивалю підписують з оргкомітетом фестивалю договір про співпрацю та взаємну відповідальність.
4.1 Оргкомітет та журі фестивалю проводять нагородження переможців у нижче наведених номінаціях:
5.1 Оргкомітет фестивалю не покриває учасникам та супроводжуючим особам проживання та харчування. Останні можуть бути запропоновані учасникам на їх замовлення.
Харчування учасники фестивалю здійснюють за власний кошт. Можна скористатись комплексними обідами та вечерями в трапезній Замку-музею Радомисль.
Усі питання з проживання та харчування вирішуються та узгоджуються в процесі реєстрації відповідальною особою від оргкомітету фестивалю.
5.1.Фінансування фестивалю здійснюється:
Участь модельєрів, дизайнерів, народних майстринь та моделей у показі - безкоштовна.
Участь модельєрів, дизайнерів, народних майстринь та моделей у ярмарку-продажу погоджується з відповідальною особою від оргкомітету.
Я, ___________ ( ПІБ для фізичної особи / ПІБ та посада для юридичних організацій та компаній) бажаю прийняти участь у фестивалі-показі етнічного стилізованого українського одягу та одягу народів та етносів, що проживають на території України у номінації _________________ (вказати номінацію: українське етнічне стилізоване вбрання; етнічне стилізоване вбрання національних меншин, що проживають на території України; етнічне стилізоване вбрання народів світу).
Для показу у фестивалі буде представлено ____________ (надати короткий опис колекції, що пропонується до показу: фото виробів/аксесуарів, хто їх представлятиме – чи власні моделі чи потрібна допомога від оргкомітету)
Для участі у фестивалі можна заповнити онлайн-анкету