Віртуальний тур


Підписатись«Замок Радомисль» - унікальний історичний об'єкт, учасник проекту Ради Європи «Via Regia - культурний шлях Ради Європи». Він розташований на стародавньому торговому шляху, який пов'язував колись Київ із Західною Європою і має давню і славну історію, яка приверне справжніх цінителів.

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» відкритий для співпраці з організаціями та приватними особами у сфері організації дозвілля, масових заходів, а також екскурсійно-туристичних програм. Спеціально для наших партнерів - гнучкі програми співпраці і максимально вигідні умови як для разової так і для довготривалої співпраці.

Для партнерів історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» може запропонувати відмінну базу для екотуризму, проведення масштабних культурологічних заходів, виставок, конференцій, свят, весіль, бізнес-заходів і т.п.

Серед переваг історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» - прекрасний лікувальний мікроклімат. А ще - ландшафтний парк, який не поступається красою кращим паркам України, і унікальними природними умовами навколо комплексу (ліси, водойми, водоспади).

Серцем комплексу є замок - велична середньовічна споруда з концертним залом, Обрядовим залом для урочистих заходів, трапезної для банкетів і гостьовими кімнатами для відпочинку. У замку розташований єдиний у світі Музей української домашньої ікони «Душа України», який є також найбільшим у Східній Європі музеєм присвячений християнському мистецтву.

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» співпрацює з кейтеринговими компаніями України і пропонує своїм гостям краще обслуговування і харчування під час масових та індивідуальних заходів.

В українських традиціях гостинності і з урахуванням побажань клієнтів ми можемо організувати харчування під час масових заходів як на території «Замку Радомисль» так і на території ландшафтного парку.

Залежно від рівня і формату заходу, ми пропонуємо своїм клієнтам організацію фуршетів, банкетів, сімейних обідів, романтичних вечерь, балів, барбекю, кава-брейків і чайних церемоній.

Ви можете вільно вибирати стиль заходу - середньовічний, український, європейський, східний, авторський і будь-який інший.

Для невеликих груп та окремих осіб - індивідуальний підхід і автентичні страви, приготовані на вогні за старовинними рецептами.

Вибираючи «Замок Радомисль», ви отримаєте бездоганний рівень послуг, душевну атмосферу, вишуканий стиль і відчуття високої якості життя.

Запрошуємо до співпраці туристичні агентства та кейтерингові компанії!

Детальніше за тел. +38 097 07 010 07

Поділіться з друзями: