Віртуальний тур


ПідписатисьПерлиною замку є Концертна зала для камерної музики на 150 місць, яка, згідно з результатами акустико-балістичної експертизи, проведеної інститутом гідродинаміки НАН України, відповідає найвищим європейським стандартам.

В ній проводяться концерти без використання жодних підсилюючих пристроїв, і музика, яка лине на людей, вражає своєю повнотою, силою та щирістю. Коли на балкончиках грають скрипалі та флейтисти, здається, ніби співає душа.

Концертну залу охороняє велична старовинна скульптура архистратига Михаїла. В залі розташовано камін, біля якого для закоханих можна влаштувати романтичну вечерю, або для гостей свята – влаштувати бал чи вечірку. Тут також можна встановити ялинку та відсвяткувати прихід Нового року великою компанією.

На кам’яному подіумі стоїть рояль, на якому, під час концертів, виконують класичні твори музиканти з України та закордону.

За роялем знаходиться одне з найдивовижніших місць у замку - там б’є природне джерело, в якому живе амфібія – жаба Гертруда, яка невідомо яким чином потрапляє через скелю у приміщення. Це джерело робить Концертну залу «Замку Радомисль» унікальною та єдиною в своєму роді.

Концертна зала «Замку Радомисль», розташована на гранітній скелі, що уходить вглиб землі на кілометри, здатна простояти століття і навіює думки про вічність. Тільки побувавши на концерті у «Замку Радомисль», почувши акустику зали, насправді можна відчути, наскільки гармонійною, щирою та глибокою є музика, для якої не потрібні посередники між нею і душею.

Поділіться з друзями: