Віртуальний тур


ПідписатисьВлітку 2016 року історико-культурний комплекс Замок-музей “Радомисль” втілив у життя мрію кожної юної леді. Адже у найказковішому замку України відкрилась справжня Школа принцес.

Детальніше...

1 грудня в замку-музеї Радомисль відбулось свято прикрашання замкової ялинки. В рамках свята гостям було запропоновано: екскурсії музеєм української домашньої ікони та ландшафтним парком замку; майстер-класи із розпису ялинкових прикрас, а також по виготовленню паперу у Папірні замку; вистава від неакадемічного театру Маскам Рад - "Той самий Мюнхгаузен".

Детальніше...

26 грудня у Замку-музеї «Радомисль» відбулось свято Новорічної замкової ялинки за участі талановитих молодих акторів з Театральної студії «Арт Еко» (м. Київ), які виступили із виставою «Закоханий принц або Свинопас» за мотивами казки Г. Х. Андерсена.

Середньовічні яскраві костюми акторів, прикрашена красуня-ялинка – все це доповнило казкову атмосферу Замкового свята.

Пропонуємо короткий фотозвіт з події.

Детальніше...

19 грудня в Історико-культурному комплексі Замок-музей «Радомисль» відбулося святкування Дня Святого Миколая. Маленькі гості взяли участь в урочистому відкритті Замкової ялинки та традиційних українських забавах, і звичайно ж зустрілися із самим Миколаєм, для якого приготували виступи у подарунок. Кожен мав чудову нагоду посидіти на руках у чарівника, загадати бажання та сфотографуватися на пам’ять.

Детальніше...

Екскурсії музеєм української домашньої ікони та ландшафтним парком замку, а також майстер-клас по виготовленню паперу у Папірні замку

Детальніше...

У нашому парку-музеї цвітуть дивовижні і казкові іриси. Всі ті 60 сортів, які подарував нам в ірисарій три роки тому Ігор Хорош, лікар і всесвітньо відомий ірисовод. Спасибі йому величезне за красу і дивно ніжні і унікальні сорти ірисів - "Ліна Костенко", "Гіацинтове сонце", "Сніг у Флоренції". Спасибі за чудо, спасибі за казку, спасибі за радість і можливість побачити природу у всій її красі і неповторності.

Детальніше...

У рамках святкування 8 березня, у Замку-Музеї відбувся майстер-клас із виготовлення привітальної вінтажної листівки у техніці скрапбукінг.

Наші гості - і дорослі, і діти, цілковито поринули у процес. Давайте згадаємо, як це було ;)

Детальніше...

Пропонуємо до перегляду короткий фотозвіт з романтичного вечора, присвяченого жіночому святу, що відбувся в Замку у суботу.

Детальніше...

10 січня в Замку-Музеї "Радомисль" відбулось свято Різдвяної замкової ялинки, у програмі якого юні артисти Дитячої театральної студії "АртЕко" (м. Київ) презентували мюзикл за казкою Дж. Баррі "Пітер Пен".

Детальніше...

Колектив замку-музею Радомисль організував для діток та їх батьків "Новорічну ялинку" за участі народного фольклорного колективу "Джерельце"

Детальніше...

Поділіться з друзями: