Віртуальний тур


Підписатись«Замок Радомисль» – ідеальне місце для проведення незабутніх свят.

Казкова атмосфера незайманої природи, велич середньовічних мурів, таємнича тиша замкових залів та затишна трапезна для бенкету – все це створює неповторну атмосферу для святкування оригінального весілля, ювілею, дружньої вечірки, корпоративу або іншої урочистої події.

Спеціально для проведення офіційної частини свята або урочистої виїздної церемонії в замку існує Обрядова зала – просторе та світле приміщення, яке вміщає до 100 осіб. На стінах цієї зали розташовані унікальні старовинні образи, які заповнюють весь простір світлом і любов’ю.

  • Свадьбы и торжественные
  • Свадьбы и торжественные
  • Свадьбы и торжественные
  • Свадьбы и торжественные
  • Свадьбы и торжественные

Шлюб, зареєстрований в Замку в оточенні цих старовинних ікон, буде міцним та чистим. Офіційна частина весілля в замку може проходити в Обрядовій залі – спеціальному приміщенні для проведення урочистих заходів, або на Острові любові під відкритим небом. Для наречених та їхніх гостей ми можемо організувати середньовічний бал з усіма аксесуарами та вбранням. Крім того, серед наших послуг – живі голуби, феєрверки, карети, весільні квести та безліч інших цікавинок.

Святковий бенкет може відбуватися у великій замковій трапезній (до 80 осіб), у Концертній залі (до 100 осіб) або на Острові Любові в шатрах (до 200 осіб). За попереднім замовленням спеціально готуються вишукані екологічно чисті страви, які полюбляли наші давні предки. Танці та ігри відбуваються на вулиці або у великій Концертній залі, яка знаходиться поруч із трапезною.

Якщо молодятам пощастить – вони познайомляться з жабою Гертрудою, яка мешкає в природному джерелі, що б’є зі скелі у кутку зали за роялем. Гертруда потрапляє у приміщення через товсті мури таємничим чином, і хто її побачить – тому обов’язково пощастить.

А піднявшись без зупинки по всіх 138 сходинках восьмиповерхової вежі замку, і подивившись вниз на Острів Любові, що має форму серця, молодята можуть вдарити в баштовий дзвін і загадати бажання. За легендою, якщо це мрія про вічне кохання – вона обов’язково здійсниться.

Для першої шлюбної ночі молодятам запропонують розкішні кімнати на верхньому поверсі замку, оформлені в середньовічному стилі та обладнані сучасною технікою. Тут вони можуть залишитися наодинці та розповісти одне одному про своє кохання…

Зробити свято незабутнім вам поможе історичний квест – пошук таємничої «золотої праски» або майстер клас із виготовлення паперу.

Свято у «Замку Радомисль» – це можливість насолодитися світлом спокою та гармонії.

Поділіться з друзями: