Віртуальний тур


ПідписатисьНовини

09 червня 2017

565 радомишлян, що завітали 7 червня до одного з найкращих історико-культурних комплексів країни отримали можливість безкоштовно ознайомитися з експозицією Музею української домашньої ікони «Душа України», насолодитися екскурсією ландшафтним парком та майстер-класами у Папірні, де виготовляють папір за технологіями XVII ст.

Більшість відвідувачів самостійно скористалися можливістю відвідати Замок-музей, що став справжньою туристичною перлиною Житомирщини. Чимало освітніх закладів міста, серед яких: Радомишльський ліцей №1 ім. Т.Г.Шевченка, Радомишльська гімназія, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дошкільний навчальний заклад ім І.Самоплавського, ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. В.М. Чорновола, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, скористалися можливістю та наперед замовили групові екскурсії. Побували у замку цього дня і вихованці Радомишльського психоневрологічного будинку-інтернату.

Ми раді започаткувати традицію проведення днів відкритих дверей для мешканців Радомишля. Адже наші Гості приходять цілими сім’ями, щоб доторкнутися до вічного та повернутися додому духовно багатшими.

З 1 травня 2017 запрошуємо Гостей Бутік-готелю «VIA REGIA» до активного відпочинку на свіжому повітрі!

Пропонуємо Вам порибалити на мальовничому озері Верлок, за 2 км від Замку Радомисль у спеціально обладнаному місці, що має зручний вихід до озера. Тут можна впіймати коропа, білого амура, карася, осетра, окуня, товстолоба, насолодитись єднанням з природою і просто гарно провести час за улюбленим заняттям.

Послуга надається у визначений час для Гостей Готелю: з 05:00 до 11:00.

Ми надаємо спеціально обладнане місце для риболовлі, дерев'яний зруб, щоб укритися від дощу та випити чаю, дозвіл на вилов риби та забезпечуємо трансфером у дві сторони. За бажанням Гостям надаються риболовні снасті.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь за телефоном:

+380688670250 або до Адміністратора Замку.

Історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль запрошує вірян міста Радомишля на благословіння від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА, яке відбудеться 10 грудня 2016 року о 12.00 на території Замку-музею та присвячене урочистостям з нагоди 400-ліття виходу в світ "Часослова" та нагоррдженю Музею домашньої української ікони та старожитностей "Душа України" орденом св. Володимира 2 ступеня.

Вхід вірянам на територію парка 10 грудня вільний з 12.00 до 13.00!

В Замку Радомисль відбувся перший в Україні міжнародний фестиваль-показ історичного та етнічного вбрання народів світу «Віа Регія – дорога королів».

Детальніше...

Незвичайне дефіле: старовинні етнічні костюми і звичайні українки замість моделей. Під час показу мод дизайнери та майстрині представили автентичний одяг з різних регіонів України.

Територія історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль на цілий день перетворилася на велику площадку для першого Всеукраїнського фестивалю-показу етнічного й стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

Детальніше...

Ці фестивалі в Україні мабуть наймасовіші – для їх організації потрібно небагато коштів і мінімум технічного оснащення.

Фестивалі української авторської пісні стали явищем лише з середини 1985 року, і то під безпосереднім впливом російського руху КСП (клубів самодіяльної пісні), котрий охопив і Україну. Однак україномовні пісні там були рідкістю. Але саме в 1985 році в Києві вперше відбувся концерт україномовної авторської пісні.

Детальніше...

Склалося так, що останні два роки значна частина благодійних фестивалів в Україні пов’язана з війною на Сході та її наслідками. Призначення коштів, виручених на цих фестивалях, може бути різним – від придбання речей, необхідних у повсякденному солдатському побуті, до елементів військового устаткування (наприклад, тепловізорів). Ідуть гроші також на лікування поранених захисників України й на допомогу сім’ям загиблих і полонених.

Детальніше...

Європейська традиція концертів і фестивалів академічної (або класичної) музики під відкритим небом вже давно складає частину арт-обличчя Старого Континенту і стає популярною формою інтелектуального відпочинку.

Детальніше...

Влітку 2016 року історико-культурний комплекс Замок-музей “Радомисль” втілив у життя мрію кожної юної леді. Адже у найказковішому замку України відкрилась справжня Школа принцес.

Детальніше...

Історико-культурний комплекс Замок-музей «Радомисль» від усього серця вітає із найсвітлішим весняним святом - Великоднем!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаємо добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.

Христос Воскрес!
Ясніє сонечко і квітне світ увесь!
І ронять Ангели тобі пір'їнки з крил — на знак того, що Бог нас всіх благословив!
Хай мир у серці вашому панує.
Хай ангел Божий щастя вам дарує.
v Ісус Христос — здоров'я шле з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Поділіться з друзями: