Віртуальний тур


ПідписатисьЗатишна атмосфера «Замку Радомисль» ідеально підходить для проведення заходів, спрямованих на розвиток науки , культури та бізнесу.

Тут, у доброзичливій атмосфері середньовічного замку, Ви можете провести переговори, організувати конференцію, конгрес, семінар, тренінг або тім-білдінг..

  • Конференции
  • Конференции
  • Конференции
  • Конференции
  • Конференции
  • Конференции
  • Конференции

Переговори за келихом вина або філіжанкою трав'яного чаю можна провести у величній камінній залі, в трапезній, на романтичному острові за кованими столами чи на терасі.

Для проведення масштабніших заходів можна замовити конференц-хол (150 кв.м.), де передбачені: екран для презентацій, проектор, фліпчарт та до 100 крісел. Також Ви можете замовити каву-брейк у трапезній.

В українських традиціях гостинності та з урахуванням побажань відвідувачів ми можемо організувати харчування під час масових заходів як на території «Замку Радомисль» так і на території ландшафтного парку.

Залежно від рівня та формату заходу, ми пропонуємо для своїх клієнтів організацію фуршету, бенкету, сімейного обіду, романтичної вечері, барбек'ю, каву-брейк та чайну церемонію.

Ви можете самостійно обрати стиль заходу: середньовічний, європейський, східний, український, власний авторський... .

Для усіх відвідувачів історичного замку – індивідуальний підхід та аутентичні страви, приготовані на вогні за старовинними рецептами.

У «Замку Радомисль» ніщо не відволікатиме від навчання, спілкування усіх, хто прагне реалізувати себе. Тут, серед лісів, в оточенні водоспадів – ідеальне місце для проведення заходів, які вимагають особливої атмосфери та максимальної концентрації.Ваші бізнес-парнери оцінять Ваші зусилля. Вдалі перемовини, успішні проекти - цьому стануть свідченнями.

Поділіться з друзями: