Віртуальний тур


Підписатись«Замок Радомисль» надає в оренду приміщення для проведення виставок предметів історії, культури, мистецтва та майстер класів митців. Дирекція «Замку Радомисль» готова до співпраці з художниками, скульпторами, народними майстрами, колекціонерами, меценатами, а також юридичними особами, що займаються організацією та проведенням різноманітних виставок. Крім того, дирекція «Замку Радомисль» ініціює проведення соціальних проектів – виставок, які мають особливе значення для відродження традицій та духовності українського народу.

  • Выставки
  • Выставки
  • Выставки
  • Выставки

Виставкові зали «Замку Радомисль» відзначаються комфортним для експонатів рівнем вологості та температурним режимом, що не мають істотних коливань. Вони гарантують збереження предметів мистецтва. Для проведення виставок в оренду надаються трапезна (120 кв.м.), концертна зала (150 кв.м.) та велика виставкова зала (150 кв.м.), можливо надання окремих приміщень для проведення прес-конференцій та прийомів.

Проведення виставки в «Замку Радомисль», який є перлиною проекту Ради Європи «Віа Регіа – культурний шлях Ради Європи» – це можливість надати їй високого статусу та привабити значну кількість справжніх поціновувачів мистецтва.

Концертний зал Замку - ідеальне місце для проведення концертів та фестивалів камерної, народної та середньовічної музики. Висота його склепінь досягає 6 метрів. За даними акустико-балістичної експертизи, зал відповідає вимогам кращих європейських концертних залів. Акустичні інструменти чудово звучать тут без будь-якої посилюючої апаратури. На кам'яній сцені-подіумі встановлений рояль. В одному з кутів Концертного залу є величезний камін, який прикрашає статуя Архангела Михаїла.

У залі Замку виступали народні та заслужені артисти України і просто талановиті люди.

Фестиваль або концерт в Замку можна зробити незабутньою подією в культурному житті не тільки Радомишля, а й усієї України.

Поділіться з друзями: