Віртуальний тур


Підписатись30 липня 2016 року на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль проходитиме перший Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

Фестиваль сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. «Аристократична Україна», що проводитиметься у форматі щорічного фестивалю, на якому свої роботи на рівні з кращими професійними дизайнерами демонструватимуть народні майстри, виступатиме для останніх додатковим стимулом удосконалення майстерності та підвищення художнього рівня. Захід також сприятиме підвищенню самооцінки у звичайних жінок, які замінять на показах професійних моделей.

Програма фестивалю передбачає показ-дефіле моделей в історичному та сучасному етно одязі, а також представлення моделями різноманітних аксесуарів, які доповнюють жіночий образ – прикрас, віночків, сумочок, етно-поясів та інше. Родзинкою фестивалю стане вихід моделей у національному вбранні народів світу. Свої національні вбрання учасникам фестивалю нададуть посольства Малайзії, Південної Кореї, Турції, Польщі та культурні організацій, котрі об`єднують представників етносів та національних меншин, що проживають на території України.

За підсумками фестивалю буде визначено переможців у таких номінаціях, як: «Краща українська етно сукня», «Краща етно сукня фестивалю», «Краща вишиванка», «Кращий аксесуар», «Кращий віночок», «Краща модель», «Краща майстриня фестивалю».

Під час фестивалю на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль відбуватиметься ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

Свою участь у фестивалі уже підтвердили дизайнери Будинку моди «RITO» та мережі магазинів «Синій льон», а також народні майстрині з різних регіонів України. Фестиваль відвідають представники дипломатичних місій акредитованих в Україні.

На першому всеукраїнському фестивалі українського етнічного та стилізованого вбрання "Аристократична Україна"не буде моделей 90-60-90, а будуть справжні гарні українські жінки, які знають і поважають історію свого роду.

Запрошуємо Вас долучитись до фестивалю у якості моделі, заповнивши анкету фестивалю «Аристократична Україна».

Вартість вхідного квитка у день Фестивалю: 250 грн та 150 грн (пільговий)

З питання придбання квитків, будь ласка, звертайтесь за телефонами:

+38 097 0701007
+38 095 4123425
+38 068 8670250


Поділіться з друзями: