Віртуальний тур


Підписатись17-18 червня самобутній історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль перетвориться на концертний майданчик для IV Міжнародного фестивалю «Музика Шопена просто неба».

За чотири роки існування фестиваль «Музика Шопена просто неба» став знаковою і унікальною подією культурного життя України. Традиційно захід, що проходить під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні відвідують представники дипломатичних місій, акредитовані в Україні, творча інтелігенція та поціновувачі музичних вечорів. Кожен гість фестивалю стає частиною справді казкового дійства. «Музика Шопена просто неба» - це можливість насолоджуватися елітарним видом проведення вільного часу під звучання класичних музичних творів, та й ще у виконанні лауреатів низки світових престижних музичних конкурсів, не в задушливих концертних чи оперних залах, а просто неба - посеред казкової природи Полісся, наповненої співами пташок, шелестом трави, шумом водоспаду і гармонією музики Шопена.

Формат фестивалю передбачає, що основна музична програма з 12.00 і до 17.00 виконується на роялі «Ямаха» на спеціальній сцені, розташованій просто неба на Острові Любові. Відвідувачі концерту можуть на власний розсуд обирати - слухати твори Ф. Шопена сидячи на комфортних стільцях, або ж зручно розміститися на травичці чи килимках посеред зеленої галявини поближче до сцени, чи спостерігати за виступами учасників фестивалю сидячи на оригінальних кованих лавах, що заполонили надзвичайно красивий ландшафтний парк комплексу.

Міжнародний фестиваль «Музики Шопена просто неба» не обмежиться лише музичною програмою. Кожен, хто придбає квиток і стане учасником фестивалю, потрапить на спеціальні екскурсії найбільшим у Східній Європі музейним комплексом обрядового мистецтва – Музеєм українських домашніх ікон та старожитностей «Душа України». Гості фестивалю зможуть відвідати майстер-клас із виготовлення аркушів паперу за автентичними технологіями XVII ст., та уявити себе на місці середньовічного монаха, що виготовляє папір для потреб Києво-Печерської Лаври. Адже Замок-музей Радомисль стоїть на місці першої в Центральній Україні Папірні. Урізноманітнити свій відпочинок можна й катанням на човнах (весь замок оточений водою, а на території парку є два водоспади) та стрільбою із луку чи арбалету. А на справжніх гурманів очікують фірмові страви, а також Шопен-десерт і Шопен-напій від шеф-кухаря замку.

Організатори фестивалю – історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, Посольство Республіки Польща в Україні.

Захід відбувається за підтримки компанії «In Jazz» офіційного представника YAMAHA в Україні, Національної музичної академії України ім. П. Чайковського.

Квитки можна придбати онлайн на сайті фестивалю перейшовши за посиланням

«Музика Шопена просто неба»

Поділіться з друзями: