Віртуальний тур


Підписатись20.05.2017, субота

20 травня історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль збере своїх друзів та поціновувачів музики й прекрасної поезії на унікальний музично-поетичний вечір-концерт, присвячений одному з найяскравіших представників жанру авторської пісні, поету, композитору, прозаїку, сценаристу Булату Окуджаві.

Цьогоріч, 9 травня бардівська спільнота відзначатиме 93-річницю дня народження, а у червні 20 роковини смерті «повелителя почуттів», чиї неповторні пісні й досі справляють враження довірливості і невимушеності. Булат Окуджава співав про цінності вічні, істинні, по-справжньому важливі для людини: «Виноградну кісточку в теплу землю зарию…» Хто з нас не сумував під ці пронизливі слова, не роздумував над сенсом буття. За свої 73 роки він написав більше півтори сотні чудових пісень про любов і надію, про безглуздя воєн, про віру в тріумф здорового глузду і мудрості.

Вже не одне покоління людей розуміють, люблять і співають пісні великого барда Булата Окуджави. Цього вечора до концертної зали Замку Радомисль на так звану «зустріч біля каміну» завітають такі знані барди як Ольга Богомолець та Ігор Жук, Ірина Коротич та Наталя Хоменко, Андрій Длігач та Сергій Мартинюк, Тимур Бобровський і Володимир Семенов, поети Марія Старожицька та Юрій Гусєв, письменниця Ірен Роздобудько. Всі вони дуже різні, але володіють потужною позитивною енергетикою, якої так не вистачає сьогодні і якою вони залюбки з вами поділяться.

Подібні концерти без мішури і спецефектів уже стали традиційними для Радомишля. Тут у концертній залі замку – лише найважливіше: щирі емоції, ніжне звучання гітари, прекрасна поезія, приємне спілкування і хороші люди. Кожен хто придбає квиток і завітає цього дня до замку неодмінно відчує себе частиною творчого вечора. Більшість пісень аранжовані таким чином, що глядачі не лише співпереживатимуть виконавцям, але й матимуть змогу приєднатися до артистів і співати разом з ними.

Перебуваючи в Замку Радомисль, окрім музичної частини вечора рекомендуємо вам обов’язково відвідати екскурсію єдиним в світі Музеєм української домашньої ікони «Душа України», взяти участь у майстер-шоу з виготовлення паперу за технологіями XVII століття та насолодитись іншими атракціями цього чудового туристичного комплексу.

Гостинні господарі музично-поетичного вечора гарантують кожному гостю теплий прийом, частування, чудову музику і позитивні емоції!

Щодо придбання квитків, будь ласка, звертайтеся за телефоном:
38 068 867 02 50
Поділіться з друзями: